Menu
Alışveriş Sepetiniz

Nova

Knitpro Nova Starter Değiştirilebilir Misinalı Şiş SetiKnitpro Nova Starter Değiştirilebilir Misinalı Şiş Seti
Marka: Knitpro
Bu set, şeffaf bir vinil kutu içinde paketlenmiş, en sık kullanılan üç iğne boyutu artı 3 kablo uzunluğu içerir.Değiştirilebilir Nova iğneleri, kabloları ve iğne uçlarını kolaylıkla değiştirmenizi sağlar. Her seferinde sorunsuz bir birleştirmeden emin olabilirsiniz. Kablolar bükülmez ve saklanması k..
743TLVergiler Hariç:620TL
KnitPro Nova Metal 15 Cm Çorap Şiş SetiKnitPro Nova Metal 15 Cm Çorap Şiş Seti
15 cm
Marka: Knitpro
KnitPro Nova Metal 15 Cm Çorap Şiş SetiPirinçten imal edilen ve cilalı yüzeyleri olduğu için son derece sağlam aynı zamanda içi boş ve hafiftir. KnitPro Nova Metal Çorap Şişleri; parlak, pürüzsüz ve verniklenmiş yüzeyi, hafifliği ve dayanıklılığı sayesinde örgü severlerin en çok tercih ettiği ürünle..
1.800TLVergiler Hariç:1.500TL
Bu fiyata son 2 ürün
Bu ürün 1 kişinin sepetinde
Knitpro Nova Metal Deluxe ucu Değiştirilebilir Misinalı Şiş SetiKnitpro Nova Metal Deluxe ucu Değiştirilebilir Misinalı Şiş Seti
Marka: Knitpro
KnitPro Nova Metal Deluxe Değiştirilebilir Misinalı Şiş SetiPirinçten imal edilmiştir ve cilalı yüzeyleri olduğu için son derece sağlam aynı zamanda içi boş ve hafiftir. KnitPro Nova Metal Misinalı Örgü Şişleri; parlak, pürüzsüz ve verniklenmiş yüzeyi, hafifliği ve dayanıklılığı sayesinde örgü sever..
2.254TLVergiler Hariç:1.879TL
Knitpro Nova Normal Misinalı Değiştirilebilir Şiş Ucu - Normal ICKnitpro Nova Normal Misinalı Değiştirilebilir Şiş Ucu - Normal IC
Seçenekli Ürün
Marka: Knitpro
Nova misinalı  Değiştirilebilir normal boyut şiş ucları  Nova değiştirilebilir misinalı şiş uçları, tüm iplikler için pürüzsüz bir kayma sağlayan üstün kaliteli hafif pirinç metalden  üretilmiştir. ilmeklerin arasına girebilen muazzam sivrilikte şiş ucu ustun parlaklık ..
360TLVergiler Hariç:300TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)