Menu
Alışveriş Sepetiniz

Aksesuarlar

Size ve projelerinize hizmet etmek için tasarlanmış bir dizi aksesuarlar

Aksesuarlar

Knitpro Renkli Misina KabloKnitpro Renkli Misina Kablo
-35 %
Marka: Knitpro
Bir kablo ve şerit metre bir arada!Akıllı Kablolar, uzunluklarına göre renk kodludur ve 2 cm aralıklarla işaretlenmiştir, böylece kreasyonlarınızı hareket halindeyken ölçebilirsiniz!Uzun dişli vidalı "birleştirme", kabloların ve iğnelerin bağlı kalmasını sağlar.Ekstra güvenli sıkma için metal bağlan..
142TL 92TLVergiler Hariç:78TL
Knitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Değiştirilebilir Misinalı Şiş KılıfıKnitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Değiştirilebilir Misinalı Şiş Kılıfı
Tükendi
Marka: Knitpro
İşte değiştirilebilir misinalı şişlerinizi organize etmenin ve saklamanın akıllı yolu. Bu fermuarlı çanta 24 adede kadar şiş ucunu saklayabilir. Süet benzeri astar aletlerinizi korur ve fermuarlı bir iç cep birden fazla kabloyu bir arada tutar. Bir proje çantasına düzgün bir şekilde sığacak kompakt ..
556TLVergiler Hariç:471TL
Knitpro Aksesuar - Siyah Misina KabloKnitpro Aksesuar - Siyah Misina Kablo
Marka: Knitpro
Esnek ve esnek malzemeden yapılmış olup, bükülme veya bükülme olmadan pürüzsüz bir birleşme sağlar.Uzun dişli vidalı "birleştirme", kabloların ve iğnelerin bağlı kalmasını sağlar.Ekstra güvenli sıkma için metal bağlantıda sıkma deliği sağlanmıştır. Özel olarak tasarlanmış “anahtar” zahmetsiz sıkmayı..
142TLVergiler Hariç:120TL
Knitpro Yumak (İplik) Sarma Makinesi - PlastikKnitpro Yumak (İplik) Sarma Makinesi - Plastik
Marka: Knitpro
450 g'a kadar parmak ağırlığı ipliğine (15 sızma) kadar sarabilen el yapımı Plastik top sarıcı. Dahili sürtünme önleyici mekanizma, serbest dönüş ve düzgün sarılmış bir iplik yumağı sağlar.Kaymayı önleyen lastik pedler, sarıcının masa yüzeyini kaydırmasını veya çizmesini önler...
1.341TLVergiler Hariç:1.137TL
Knitpro T-İğnesi (50'li)Knitpro T-İğnesi (50'li)
Marka: Knitpro
Knitpro T-İğnesi (50'li)..
107TLVergiler Hariç:91TL
Knitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Sabit Misinalı Şiş Kılıfı - 12842Knitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Sabit Misinalı Şiş Kılıfı - 12842
Ön-sipariş
Marka: Knitpro
Sabit dairesel iğneleriniz için mükemmel saklama ve düzenleme çözümü burada. Bu fermuarlı iğne kılıfı, 22 çift sabit dairesel iğneye kadar saklayabilir. Süet benzeri astar her şeyi yerinde tutar. Projenize veya taşıma çantanıza tam olarak sığacak şekilde kompakt boyutlara sahip olan bu ürün, seyahat..
781TLVergiler Hariç:662TL
Knitpro Rainbow Bloklayıcı (20'li)Knitpro Rainbow Bloklayıcı (20'li)
Ön-sipariş
Marka: Knitpro
Engellemeyi süper hızlı ve kullanışlı hale getiren bir yenilik olan bu kullanışlı engelleme araçlarının renkli versiyonları mevcuttur. Birden fazla iğne ucuna sahip olan örgü engelleyicilerimiz, geniş genişlikteki projeleri engellemeyi kolaylaştırır.Her bir engelleyicideki bağlantı delikleri, da..
736TLVergiler Hariç:624TL
Knitpro Blossom Örgü Model StandıKnitpro Blossom Örgü Model Standı
Tükendi
Marka: Knitpro
Sulu boya baskılı olmazsa olmaz bir desen okuma arkadaşı, örgülerini takip etmeyi sevenler için zamansız bir klasik. Tabloyu yerinde tutmak için mıknatıslar ve nerede ördüğünü takip etmek için bir mıknatıs şeridi ile birlikte gelir, gerekli alet, karmaşık desenleri bile takip etmeyi çok daha kolay v..
1.180TLVergiler Hariç:1.000TL
Knitpro Çile TutucuKnitpro Çile Tutucu
Marka: Knitpro
Çekici ahşap iplik hızlımızla bir çile yapın veya bir çile açın! Hızlı ve sorunsuz dönüş için süper pürüzsüz bir yüzey ile bu hızlı, bir çileyi çok kısa sürede bir iplik keki haline getirmenizi (veya çözmenizi) sağlar. Doğal ve renkli kayın ağacından güzel bir şekilde tasarlanmış, çekici bir görünüm..
3.748TLVergiler Hariç:3.177TL
Knitpro Kablo Bağlama AparatıKnitpro Kablo Bağlama Aparatı
Marka: Knitpro
İki kabloyu birleştirmek için kullanışlı bir araç. Büyük projeleri işlerken son derece kullanışlıdır. Bu kablo konektörleri, güvenli bir bağlantı için bir sıkma yuvası ile birlikte gelir.Ambalajlama:1 Kablo anahtarı ile 3 Konnektör SetiÖNEMLİ:Konektörü kabloya sıkıştırmak için her zaman bir kablo an..
65TLVergiler Hariç:55TL
Knitpro Aluminyum İlmek Çengelli İğnesi (3'lü)Knitpro Aluminyum İlmek Çengelli İğnesi (3'lü)
Marka: Knitpro
Canlı dikişleri güvenli bir şekilde tutmak için güçlü alüminyum dikiş tutucular. Üç boyut ve renkte mevcut olan bu dikiş tutucular, dikişlerin düşmesini veya çözülmesini önleyecektir.Ambalajlama:Askılı bir çello kılıfında paketlenmiş 3'lü Alüminyum Dikiş Tutucu Seti..
116TLVergiler Hariç:98TL
Knitpro Yün İğnesi (3'lü)Knitpro Yün İğnesi (3'lü)
Marka: Knitpro
Her ağırlıktaki ipliği geçirebilmeniz için esnek, büyük gözlü goblen iğneleri! Bu yün iğneleri, tüm iplik tiplerine uyacak şekilde üç farklı boyutta mevcuttur.Set içeriği:Şeffaf çello kese içinde paketlenmişİğne Boyutları1- adet 2.25mm1- adet 2.75mm1- adet 3.25mm..
78TLVergiler Hariç:66TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 45 (4 Sayfa)