Menu
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat ve İade Bildirimi

TESLİMAT

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler özel kutularında paketlenerek kargoya verilir.

1- Tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 

2- Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde provizyon alındıktan sonra ürün kargoya verilir. Gerektiği takdirde knittingtr.com`dan yetkili bir kişi sizi arayarak gerekli teyidleri alacaktır. Bu işlemler kredi kartı sahibini korumak açısından çok önemlidir.

3- Kapıda ödemeli olarak verdiğiniz siparişlerde knittingtr.com`dan yetkili bir kişi sizi arayarak gerekli teyidleri alacaktır. Teyid alındıktan sonra kargonuz Sürat Kargo ile adresiniz gönderilecektir. Kapıda ödeme yapıp kargonuzu teslim alabileceksiniz. 

4- Havale ile sipariş verdiğinizde sipariş sırasında sipariş ekranında ve sipariş sonrasında email adresinizde ödeme yapabileceğiniz banka hesaplarımıza ulaşabilirsiniz. Ödeme yaptığınızda kargonuz aynı gün adresinize kargolanacaktır.


TESLİM SÜRESİ

Eğer beğendiğiniz ürün stoklarımızda görünüyor ise ki genelde öyledir ve herhangi bir değiştirme  gerekmiyorsa hafta içi saat 16:00`e, Cumartesi ise saat 11:00`e kadar gelen siparişler en geç 3 iş günü aynı gün kargoya verilir. Değiştirilmesi gereken ürünler için sizleri telefonla arayarak size gerekli süre bildirilir, eğer sizin için de uygunsa ürün kargoya verilir.

Ayrıca; kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. İstanbul, İstanbul`a 200 km.`ye kadar olan yerler, büyük şehirler ve şehir merkezleri için teslimat süresi 1 iş günüdür. Diğer illere 2 iş gününde, şehir merkezlerine uzak belde ve köylere ise en fazla 3 iş gününde teslimat sağlanabilmektedir. Cumartesi günleri de kargo teslimi sağlanmaktadır.

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Saat 15:00'e kadar verilen tüm siparişleriniz aksi bir bilgi, ürün sayfasında belirtilmedikçe aynı gün kargoya verilir.

Ön sipariş ya da özel sipariş ürünler distribütörün verecegi termin ile siteye girilir +/- 7 iş gününde teslim yapılır.


İADE ŞARTLARI

knittingtr.com sitemizden aldığınız tüm ürünlerin iade prosedürü Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine uygun olarak düzenlenmiştir.

Firmamızdan aldığınız ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve size teslim tarihinden itibaren başlamak üzere, firmamıza yedi (7) gün içerisinde faturası ile birlikte iadesini yaptığınız takdirde işleminiz dikkate alınacaktır. Firmamız, siz değerli müşterilerimize degisim  ürünlerimizi yollamadan önce detaylı olarak ürünü incelemekte ve azami gayreti sarf ederek size ayıplı(defolu) mal yollamamayı kendisine prensip edinmiştir. İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa, 10 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir. 

Keyfi olarak iade talep edilemez , Urun tutari musteriye iletilemez ,Yerine urun degisimi yapılmaktadır müşterinin istegi doğrultusunda .

İade etmek istediğiniz ürünü bize yollamadan önce iletişim bölümümüzde yer alan telefon numarasını veya e-posta adresini kullanarak mutlaka bizimle irtibata geçiniz. destek@knittingtr.com adresine mail ile yapacağınız bildirimi yapmadan yollanan ürünler siz değerli müşterilerimize geri gönderilecektir.

İade ve değişim yapılan ürünlerde, kargo ve kapıda ödeme ücreti alıcıya aittir. İadesi yapılan ürünlerde kargo ve kapıda ödeme ücreti kesilerek müşteriye ödeme yapılır.

Ön sipariş ya da özel sipariş ürünler iade ve değişim kabul edilmemektedir.Müsteri tarafindan her kosulda  Talep edilen ürün grubuna girer ve kişiye ozel sınırlı adet ile gelir.Anlayışınız için teşekür ederiz .

Sipariş İptali

Kredi kartıyla yaptığınız ödemelerde siparişinizi aynı gün içerisinde  17.30`a kadar destek@knittingtr.com mail adresine mail atarak iptal edebilirsiniz. Siparişinizin ödemesini havale ile yapacaksanız ve henüz havale yapmadan siparişinizi iptal etmeye karar verirseniz destek@knittingtr.com adresine üye adınız ve sipariş numaranız ile birlikte siparişinizi iptal etmek istediğinize dair bir mail atmanız yeterlidir. Havale yolu ile verilen siparişlerin 2 iş günü içerisinde ödemesi yapılmaz ise, sipariş otomatik olarak iptal edilir.

Ön sipariş ya da özel sipariş ürünler ise  sipariş iptali yapilamaz . Müsteri tarafindan her kosulda  Talep edilen ürün grubuna girer ve kişiye ozel sınırlı adet ile gelir.Başka bir müşterinin hakkına girilmesinden kaynaklidir .oncesinde odeme yapilmis ve bekleme listesinde adı olan müşterilerimiz için geçerlidir. Anlayışınız için teşekür ederiz .