Menu
Alışveriş Sepetiniz

Misina Kablolar

Knitpro Renkli Misina KabloKnitpro Renkli Misina Kablo
Marka: Knitpro
Bir kablo ve şerit metre bir arada!Akıllı Kablolar, uzunluklarına göre renk kodludur ve 2 cm aralıklarla işaretlenmiştir, böylece kreasyonlarınızı hareket halindeyken ölçebilirsiniz!Uzun dişli vidalı "birleştirme", kabloların ve iğnelerin bağlı kalmasını sağlar.Ekstra güvenli sıkma için metal bağlan..
216TLVergiler Hariç:180TL
Knitpro Aksesuar - Siyah Misina KabloKnitpro Aksesuar - Siyah Misina Kablo
Marka: Knitpro
Esnek ve esnek malzemeden yapılmış olup, bükülme veya bükülme olmadan pürüzsüz bir birleşme sağlar.Uzun dişli vidalı "birleştirme", kabloların ve iğnelerin bağlı kalmasını sağlar.Ekstra güvenli sıkma için metal bağlantıda sıkma deliği sağlanmıştır. Özel olarak tasarlanmış “anahtar” zahmetsiz sıkmayı..
144TLVergiler Hariç:120TL
Knitpro Mor paslanmaz çelik  360 derece dönen Kıvrılmayan Misina KabloKnitpro Mor paslanmaz çelik  360 derece dönen Kıvrılmayan Misina Kablo
-11 %
Marka: Knitpro
Güçlü ve esnek - en kaliteli Paslanmaz Çelikten yapılmıştırİmzamız olan mor rengimizle pürüzsüz bir şekilde kaplanmıştırBükülmeden ve dolaşmayan 360 derece dönebilen mekanizmaya sahiptir.Mor renkli uç kapakları ve uçları kabloya sıkıştırmak için kullanılan kablo anahtarları ile beraber gelir.Tüm Kni..
160TL 141TLVergiler Hariç:118TL
Addi Click Lace  Ara Bağlantı Misinası - 759-2Addi Click Lace  Ara Bağlantı Misinası - 759-2
-35 %
Marka: Addi
Addi Click Lace Ara Bağlantı MisinasıAddi Click sistem uyumlu ara bağlantı kablosu ile dilediğiniz numarada şişleri birbirine bağlayabilirsiniz. Bu ürün, Addi Click Dantel Örgüsü Şişleri içindir.  Kullanım Alanı: Farklı numarada şişlerle farklı uzunluktaki misinaları birleştirmeye uygun bir sistemdi..
218TL 143TLVergiler Hariç:119TL
Knitpro mindful  paslanmaz çelik  360 derece dönen Kıvrılmayan Misina KabloKnitpro mindful  paslanmaz çelik  360 derece dönen Kıvrılmayan Misina Kablo
Marka: Knitpro
Güçlü ve esnek - en kaliteli Paslanmaz Çelikten yapılmıştırmindfulun imzası turkuaz rengimizle pürüzsüz bir şekilde kaplanmıştırBükülmeden ve dolaşmayan 360 derece dönebilen mekanizmaya sahiptir.Mor renkli uç kapakları ve uçları kabloya sıkıştırmak için kullanılan kablo anahtarları ile beraber gelir..
199TLVergiler Hariç:166TL
Bu ürün 12 kişinin sepetinde
Lykke Pembe paslanmaz çelik  360 derece dönen Kıvrılmayan Misina Kablo
Marka: Lykke
Güçlü ve esnek - en kaliteli Paslanmaz Çelikten yapılmıştırİmzamız olan pembe rengimizle pürüzsüz bir şekilde kaplanmıştırBükülmeden ve dolaşmayan 360 derece dönebilen mekanizmaya sahiptir.pembe  renkli uç kapakları ve uçları kabloya sıkıştırmak için kullanılan kablo anahtarları ile beraber gel..
133TLVergiler Hariç:111TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)