Menu
Alışveriş Sepetiniz

Misina Kablolar

Knitpro Aksesuar - Siyah Misina Kablo Knitpro Aksesuar - Siyah Misina Kablo
Seçenekli Ürün
Marka: Knitpro
Esnek ve esnek malzemeden yapılmış olup, bükülme veya bükülme olmadan pürüzsüz bir birleşme sağlar.Uzun dişli vidalı "birleştirme", kabloların ve iğnelerin bağlı kalmasını sağlar.Ekstra güvenli sıkma için metal bağlantıda sıkma deliği sağlanmıştır. Özel olarak tasarlanmış “anahtar” zahmetsiz sıkmayı..
120,00TL Vergiler Hariç:120,00TL
Knitpro Renkli Misina Kablo Knitpro Renkli Misina Kablo
Seçenekli Ürün
Marka: Knitpro
Bir kablo ve şerit metre bir arada!Akıllı Kablolar, uzunluklarına göre renk kodludur ve 2 cm aralıklarla işaretlenmiştir, böylece kreasyonlarınızı hareket halindeyken ölçebilirsiniz!Uzun dişli vidalı "birleştirme", kabloların ve iğnelerin bağlı kalmasını sağlar.Ekstra güvenli sıkma için metal bağlan..
120,00TL Vergiler Hariç:120,00TL
Knitpro Mor paslanmaz çelik  360 derece dönen Kıvrılmayan Misina Kablo Knitpro Mor paslanmaz çelik  360 derece dönen Kıvrılmayan Misina Kablo
Seçenekli Ürün
Marka: Knitpro
Güçlü ve esnek - en kaliteli Paslanmaz Çelikten yapılmıştırİmzamız olan mor rengimizle pürüzsüz bir şekilde kaplanmıştırBükülmeden ve dolaşmayan 360 derece dönebilen mekanizmaya sahiptir.Mor renkli uç kapakları ve uçları kabloya sıkıştırmak için kullanılan kablo anahtarları ile beraber gelir.Tüm Kni..
133,00TL Vergiler Hariç:133,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)