Menu
Alışveriş Sepetiniz

Çantalar & Kılıflar

Değerli çalışmanızı korumak için tasarlanmış bir çanta koleksiyonu

Çantalar & Kılıflar

Knitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Değiştirilebilir Misinalı Şiş KılıfıKnitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Değiştirilebilir Misinalı Şiş Kılıfı
Tükendi
Marka: Knitpro
İşte değiştirilebilir misinalı şişlerinizi organize etmenin ve saklamanın akıllı yolu. Bu fermuarlı çanta 24 adede kadar şiş ucunu saklayabilir. Süet benzeri astar aletlerinizi korur ve fermuarlı bir iç cep birden fazla kabloyu bir arada tutar. Bir proje çantasına düzgün bir şekilde sığacak kompakt ..
556TLVergiler Hariç:471TL
Knitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Sabit Misinalı Şiş Kılıfı - 12842Knitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Sabit Misinalı Şiş Kılıfı - 12842
Ön-sipariş
Marka: Knitpro
Sabit dairesel iğneleriniz için mükemmel saklama ve düzenleme çözümü burada. Bu fermuarlı iğne kılıfı, 22 çift sabit dairesel iğneye kadar saklayabilir. Süet benzeri astar her şeyi yerinde tutar. Projenize veya taşıma çantanıza tam olarak sığacak şekilde kompakt boyutlara sahip olan bu ürün, seyahat..
781TLVergiler Hariç:662TL
Knitpro Bloom Doktor Çantası ( Black Denim + Floral Print )Knitpro Bloom Doktor Çantası ( Black Denim + Floral Print )
Marka: Knitpro
İyi donanımlı proje çantasında son nokta! Bu büyük çanta, 1,5 kiloya kadar iplik veya 4 projeye kadar taşıyabilecek kadar geniştir. Bir iç bölme paneli, hem değiştirilebilir misinalı hem de düz şişlerinizi yanı sıra her türlü aksesuarı saklamak için bir yer işlevi görür. Ayrıca 2 adet fermuarlı cep,..
1.433TLVergiler Hariç:1.215TL
Knitpro Bumblebee Kol Çantası -  Arı Koleksiyonu ( Embroidered Felt )Knitpro Bumblebee Kol Çantası -  Arı Koleksiyonu ( Embroidered Felt )
Marka: Knitpro
Bu akıllıca şekillendirilmiş çanta, elinize veya bileğinize tam oturacak şekilde tasarlanmıştır. Süet astarlı sapı bilekte yumuşak bir his verir ve fermuarlı ağzı, projenizin ve ipliğinizin düzgün bir şekilde içeride kalmasını sağlar. Çantanın düz tabanı ve içindeki iplik tutuc, çantayı istediğiniz ..
1.299TLVergiler Hariç:1.101TL
Knitpro - Passion Tutku Koleksiyonu Çorap Şiş Kılıfı - 20 cm - 12841Knitpro - Passion Tutku Koleksiyonu Çorap Şiş Kılıfı - 20 cm - 12841
Tükendi
Marka: Knitpro
Bu fermuarlı şiş kılıfı ile çift taraflı çorap şişleri koleksiyonunuzu saklayın ve düzenli bir şekilde organize edin. Çantanıza düzgün bir şekilde sığacak şekilde mükemmel boyutta olan bu kompakt şiş kilifı, 16 adede kadarçorap şişleri (5'e bir set) saklar. Süet benzeri astar ve güvenli elastik bant..
546TLVergiler Hariç:463TL
Çiçek Desenli Kapaklı Örgü Proje Çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizerÇiçek Desenli Kapaklı Örgü Proje Çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizer
-25 %
Marka: Knitpro
Örgü şiş ve aksesuarlarınız ( 35,40 cm şiş, tığ ve misinalı şişler) için Cepler tüm çanta etrafında tasarlanmıştır ve özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.Dijital baskılı duck kumaştan imal edilmiştir.Örgü iplerini muhafaza edebileceğiniz büyük 4 adet cebi vardır,Örgü ipliklerinin rahatça ka..
1.062TL 799TLVergiler Hariç:677TL
Kot Kumaşlı, Kapaklı örgü proje çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizerKot Kumaşlı, Kapaklı örgü proje çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizer
-17 %
Marka: Knitpro
Örgü şiş ve aksesuarlarınız ( 35,40 cm şiş, tığ ve misinalı şişler) için Cepler tüm çanta etrafında tasarlanmıştır ve özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.Dijital baskılı duck kumaştan imal edilmiştir.Örgü iplerini muhafaza edebileceğiniz büyük 4 adet cebi vardır, koton sap üzerine kendi des..
1.062TL 885TLVergiler Hariç:750TL
Kedilerce Desenli Proje ÇantasıKedilerce Desenli Proje Çantası
-21 %
Marka: Knitpro
Dijital baskılı duck kumaştan imal edilmiştir.Örgü iplerini muhafaza edebileceğiniz büyük 4 adet cebi vardır, Fermuarlı kapak üzerinde örgü ipliklerinin kolayca akabileceği 4 adet metal delik mevcuttur.Sanat malzemeleri, bahçe malzemeleri, alet çantası, dikiş çantası, oyuncak çantası, saç ürünleri v..
826TL 649TLVergiler Hariç:550TL
Dream Purple Örgü Proje Çantası Organizatör Dream Purple Örgü Proje Çantası Organizatör
-13 %
Marka: Knitpro
Ürün malzemesi: 600D Oxford kumaş..
944TL 826TLVergiler Hariç:700TL
Dream Circle Örgü Proje Çantası Organizatör Dream Circle Örgü Proje Çantası Organizatör
-13 %
Marka: Knitpro
Ürün malzemesi: 600D Oxford kumaş..
944TL 826TLVergiler Hariç:700TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)