Menu
Alışveriş Sepetiniz

Çantalar & Kılıflar

Değerli çalışmanızı korumak için tasarlanmış bir çanta koleksiyonu

Çantalar & Kılıflar

Knitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Değiştirilebilir Misinalı Şiş KılıfıKnitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Değiştirilebilir Misinalı Şiş Kılıfı
Tükendi
Marka: Knitpro
İşte değiştirilebilir misinalı şişlerinizi organize etmenin ve saklamanın akıllı yolu. Bu fermuarlı çanta 24 adede kadar şiş ucunu saklayabilir. Süet benzeri astar aletlerinizi korur ve fermuarlı bir iç cep birden fazla kabloyu bir arada tutar. Bir proje çantasına düzgün bir şekilde sığacak kompakt ..
1.999TLVergiler Hariç:1.666TL
Knitpro Bloom Doktor Çantası ( Black Denim + Floral Print )Knitpro Bloom Doktor Çantası ( Black Denim + Floral Print )
Marka: Knitpro
İyi donanımlı proje çantasında son nokta! Bu büyük çanta, 1,5 kiloya kadar iplik veya 4 projeye kadar taşıyabilecek kadar geniştir. Bir iç bölme paneli, hem değiştirilebilir misinalı hem de düz şişlerinizi yanı sıra her türlü aksesuarı saklamak için bir yer işlevi görür. Ayrıca 2 adet fermuarlı cep,..
5.672TLVergiler Hariç:4.726TL
Knitpro Bumblebee Kol Çantası -  Arı Koleksiyonu ( Embroidered Felt )Knitpro Bumblebee Kol Çantası -  Arı Koleksiyonu ( Embroidered Felt )
Tükendi
Marka: Knitpro
Bu akıllıca şekillendirilmiş çanta, elinize veya bileğinize tam oturacak şekilde tasarlanmıştır. Süet astarlı sapı bilekte yumuşak bir his verir ve fermuarlı ağzı, projenizin ve ipliğinizin düzgün bir şekilde içeride kalmasını sağlar. Çantanın düz tabanı ve içindeki iplik tutuc, çantayı istediğiniz ..
1.321TLVergiler Hariç:1.101TL
Çiçek Desenli Kapaklı Örgü Proje Çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizerÇiçek Desenli Kapaklı Örgü Proje Çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizer
Marka: Knitpro
Örgü şiş ve aksesuarlarınız ( 35,40 cm şiş, tığ ve misinalı şişler) için Cepler tüm çanta etrafında tasarlanmıştır ve özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.Dijital baskılı duck kumaştan imal edilmiştir.Örgü iplerini muhafaza edebileceğiniz büyük 4 adet cebi vardır,Örgü ipliklerinin rahatça ka..
2.100TLVergiler Hariç:1.750TL
Kot Kumaşlı, Kapaklı örgü proje çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizerKot Kumaşlı, Kapaklı örgü proje çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizer
Marka: Knitpro
Örgü şiş ve aksesuarlarınız ( 35,40 cm şiş, tığ ve misinalı şişler) için Cepler tüm çanta etrafında tasarlanmıştır ve özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.Dijital baskılı duck kumaştan imal edilmiştir.Örgü iplerini muhafaza edebileceğiniz büyük 4 adet cebi vardır, koton sap üzerine kendi des..
2.100TLVergiler Hariç:1.750TL
Orta Boy Desenli Örgü ÇantasıOrta Boy Desenli Örgü Çantası
Marka: Knitpro
Dijital baskılı duck kumaştan imal edilmiştir.Örgü iplerini muhafaza edebileceğiniz büyük 4 adet cebi vardır, Fermuarlı kapak üzerinde örgü ipliklerinin kolayca akabileceği 4 adet metal delik mevcuttur.Sanat malzemeleri, bahçe malzemeleri, alet çantası, dikiş çantası, oyuncak çantası, saç ürünleri v..
1.700TLVergiler Hariç:1.417TL
Bu fiyata son 10 ürün
Bu ürün 7 kişinin sepetinde
Dream Circle Örgü Proje Çantası Organizatör Dream Circle Örgü Proje Çantası Organizatör
Marka: Knitpro
Ürün malzemesi: 600D Oxford kumaş..
1.116TLVergiler Hariç:930TL
Dream Purple Örgü Proje Çantası Organizatör Dream Purple Örgü Proje Çantası Organizatör
Marka: Knitpro
Ürün malzemesi: 600D Oxford kumaş..
1.116TLVergiler Hariç:930TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)