Menu
Alışveriş Sepetiniz

Çantalar & Kılıflar

Değerli çalışmanızı korumak için tasarlanmış bir çanta koleksiyonu

Çantalar & Kılıflar

Knitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Değiştirilebilir Misinalı Şiş KılıfıKnitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Değiştirilebilir Misinalı Şiş Kılıfı
Tükendi
Marka: Knitpro
İşte değiştirilebilir misinalı şişlerinizi organize etmenin ve saklamanın akıllı yolu. Bu fermuarlı çanta 24 adede kadar şiş ucunu saklayabilir. Süet benzeri astar aletlerinizi korur ve fermuarlı bir iç cep birden fazla kabloyu bir arada tutar. Bir proje çantasına düzgün bir şekilde sığacak kompakt ..
565TLVergiler Hariç:471TL
Knitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Sabit Misinalı Şiş Kılıfı - 12842Knitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Sabit Misinalı Şiş Kılıfı - 12842
Tükendi
Marka: Knitpro
Sabit dairesel iğneleriniz için mükemmel saklama ve düzenleme çözümü burada. Bu fermuarlı iğne kılıfı, 22 çift sabit dairesel iğneye kadar saklayabilir. Süet benzeri astar her şeyi yerinde tutar. Projenize veya taşıma çantanıza tam olarak sığacak şekilde kompakt boyutlara sahip olan bu ürün, seyahat..
794TLVergiler Hariç:662TL
knitpro BLOSSOM değiştirilebilir şiş ucu  kılıfıknitpro BLOSSOM değiştirilebilir şiş ucu  kılıfı
Tükendi
Marka: Knitpro
İşte değiştirilebilir dairesel iğnelerinizi düzenlemenin ve saklamanın akıllıca yolu. Fermuarlı kutuda 24'e kadar iğne ucu saklanabilir. Süet benzeri astar koruma sağlar ve fermuarlı iç cep birden fazla kabloyu tutar. Bir proje çantasına veya çantasına düzgün bir şekilde sığacak şekilde kompakt boyu..
1.500TLVergiler Hariç:1.250TL
Bu fiyata son 1 ürün
Bu ürün 1 kişinin sepetinde
Knitpro Bumblebee Kol Çantası -  Arı Koleksiyonu ( Embroidered Felt )Knitpro Bumblebee Kol Çantası -  Arı Koleksiyonu ( Embroidered Felt )
Tükendi
Marka: Knitpro
Bu akıllıca şekillendirilmiş çanta, elinize veya bileğinize tam oturacak şekilde tasarlanmıştır. Süet astarlı sapı bilekte yumuşak bir his verir ve fermuarlı ağzı, projenizin ve ipliğinizin düzgün bir şekilde içeride kalmasını sağlar. Çantanın düz tabanı ve içindeki iplik tutuc, çantayı istediğiniz ..
1.321TLVergiler Hariç:1.101TL
Knitpro Bloom Doktor Çantası ( Black Denim + Floral Print )Knitpro Bloom Doktor Çantası ( Black Denim + Floral Print )
Tükendi
Marka: Knitpro
İyi donanımlı proje çantasında son nokta! Bu büyük çanta, 1,5 kiloya kadar iplik veya 4 projeye kadar taşıyabilecek kadar geniştir. Bir iç bölme paneli, hem değiştirilebilir misinalı hem de düz şişlerinizi yanı sıra her türlü aksesuarı saklamak için bir yer işlevi görür. Ayrıca 2 adet fermuarlı cep,..
1.860TLVergiler Hariç:1.550TL
Knitpro - Passion Tutku Koleksiyonu Çorap Şiş Kılıfı - 20 cm - 12841Knitpro - Passion Tutku Koleksiyonu Çorap Şiş Kılıfı - 20 cm - 12841
Tükendi
Marka: Knitpro
Bu fermuarlı şiş kılıfı ile çift taraflı çorap şişleri koleksiyonunuzu saklayın ve düzenli bir şekilde organize edin. Çantanıza düzgün bir şekilde sığacak şekilde mükemmel boyutta olan bu kompakt şiş kilifı, 16 adede kadarçorap şişleri (5'e bir set) saklar. Süet benzeri astar ve güvenli elastik bant..
556TLVergiler Hariç:463TL
Çiçek Desenli Kapaklı Örgü Proje Çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizerÇiçek Desenli Kapaklı Örgü Proje Çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizer
Marka: Knitpro
Örgü şiş ve aksesuarlarınız ( 35,40 cm şiş, tığ ve misinalı şişler) için Cepler tüm çanta etrafında tasarlanmıştır ve özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.Dijital baskılı duck kumaştan imal edilmiştir.Örgü iplerini muhafaza edebileceğiniz büyük 4 adet cebi vardır,Örgü ipliklerinin rahatça ka..
1.440TLVergiler Hariç:1.200TL
Kot Kumaşlı, Kapaklı örgü proje çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizerKot Kumaşlı, Kapaklı örgü proje çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizer
-17 %
Marka: Knitpro
Örgü şiş ve aksesuarlarınız ( 35,40 cm şiş, tığ ve misinalı şişler) için Cepler tüm çanta etrafında tasarlanmıştır ve özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.Dijital baskılı duck kumaştan imal edilmiştir.Örgü iplerini muhafaza edebileceğiniz büyük 4 adet cebi vardır, koton sap üzerine kendi des..
1.080TL 900TLVergiler Hariç:750TL
Orta Boy Desenli Örgü ÇantasıOrta Boy Desenli Örgü Çantası
-3 %
Marka: Knitpro
Dijital baskılı duck kumaştan imal edilmiştir.Örgü iplerini muhafaza edebileceğiniz büyük 4 adet cebi vardır, Fermuarlı kapak üzerinde örgü ipliklerinin kolayca akabileceği 4 adet metal delik mevcuttur.Sanat malzemeleri, bahçe malzemeleri, alet çantası, dikiş çantası, oyuncak çantası, saç ürünleri v..
1.256TL 1.214TLVergiler Hariç:1.011TL
Bu fiyata son 10 ürün
Bu ürün 7 kişinin sepetinde
Dream Circle Örgü Proje Çantası Organizatör Dream Circle Örgü Proje Çantası Organizatör
Marka: Knitpro
Ürün malzemesi: 600D Oxford kumaş..
1.044TLVergiler Hariç:870TL
Dream Purple Örgü Proje Çantası Organizatör Dream Purple Örgü Proje Çantası Organizatör
Marka: Knitpro
Ürün malzemesi: 600D Oxford kumaş..
1.044TLVergiler Hariç:870TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)