Menu
Alışveriş Sepetiniz

Nova

Knitpro Nova Starter Değiştirilebilir Misinalı Şiş SetiKnitpro Nova Starter Değiştirilebilir Misinalı Şiş Seti
Marka: Knitpro
Bu set, şeffaf bir vinil kutu içinde paketlenmiş, en sık kullanılan üç iğne boyutu artı 3 kablo uzunluğu içerir.Değiştirilebilir Nova iğneleri, kabloları ve iğne uçlarını kolaylıkla değiştirmenizi sağlar. Her seferinde sorunsuz bir birleştirmeden emin olabilirsiniz. Kablolar bükülmez ve saklanması k..
1.225TLVergiler Hariç:1.021TL
KnitPro Nova Metal 15 Cm Çorap Şiş SetiKnitPro Nova Metal 15 Cm Çorap Şiş Seti
15 cm
Marka: Knitpro
KnitPro Nova Metal 15 Cm Çorap Şiş SetiPirinçten imal edilen ve cilalı yüzeyleri olduğu için son derece sağlam aynı zamanda içi boş ve hafiftir. KnitPro Nova Metal Çorap Şişleri; parlak, pürüzsüz ve verniklenmiş yüzeyi, hafifliği ve dayanıklılığı sayesinde örgü severlerin en çok tercih ettiği ürünle..
2.160TLVergiler Hariç:1.800TL
Bu fiyata son 2 ürün
Bu ürün 1 kişinin sepetinde
Knitpro Nova Metal Deluxe ucu Değiştirilebilir Misinalı Şiş SetiKnitpro Nova Metal Deluxe ucu Değiştirilebilir Misinalı Şiş Seti
Marka: Knitpro
KnitPro Nova Metal Deluxe Değiştirilebilir Misinalı Şiş SetiPirinçten imal edilmiştir ve cilalı yüzeyleri olduğu için son derece sağlam aynı zamanda içi boş ve hafiftir. KnitPro Nova Metal Misinalı Örgü Şişleri; parlak, pürüzsüz ve verniklenmiş yüzeyi, hafifliği ve dayanıklılığı sayesinde örgü sever..
2.254TLVergiler Hariç:1.879TL
Knitpro Nova Chunky( Kalın) Değiştirilebilir Misinalı Şiş SetiKnitpro Nova Chunky( Kalın) Değiştirilebilir Misinalı Şiş Seti
Tükendi
Marka: Knitpro
Nova nın eşsiz parlaklığı muazzam sivriliği kış aylarının vazgeçilmez chunky ipleri için özel hazırlanan set .Set İçeriği;ŞİŞ KALINLIĞI : 9,00mm-10,00mm-12,00mm KABLO:60-80-100 cm misina setve kablo konjektörü..
1.255TLVergiler Hariç:1.046TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)