Menu
Alışveriş Sepetiniz

Nova Cubics

Knitpro Nova Cubics Misinalı Değiştirilebilir Yuvarlak Örgü Şiş SetiKnitpro Nova Cubics Misinalı Değiştirilebilir Yuvarlak Örgü Şiş Seti
Marka: Knitpro
Kıvrılmayan kablolara ve gerekli aksesuarlara sahip değiştirilebilir dairesel iğne uçları seti. İğnelerin kolay saklanması için şeffaf ön kapaklı siyah ve gri kumaş çanta içinde paketlenmiştir.KnitPro Nova Cubics serisinden çok amaçlı bir kit ile örgü temellerinizi genişletin. Kare şekilli yapısı sa..
2.269TLVergiler Hariç:1.923TL
Knitpro Nova Cubics Örgü Şişi 35CMKnitpro Nova Cubics Örgü Şişi 35CM
35 CmSeçenekli Ürün
Marka: Knitpro
Nova Cubics tek uçlu iğneler, yüksek tutuşlu küboid şekli ve güzel ahşap kafaları ile son derece güçlü pirinç iğnelerdir.Hafif iğneler, elde rahatlık ve saatlerce stressiz, tatmin edici örgü sağlar.Yeni başlayanlar için mükemmeldir, örgü yaparken iğneyi sıkı bir şekilde kavramanızı sağlar...
224TLVergiler Hariç:190TL
Knitpro Nova Cubics kısa Şiş Ucu - Special ICKnitpro Nova Cubics kısa Şiş Ucu - Special IC
Kısa Uç-45 %Ön-sipariş
Marka: Knitpro
Nova Cubics değiştirilebilir iğneleri, her iki dünyanın da en iyisidir, pirincin sağlamlığı ve kusursuz bitişi ve mükemmel küboid şeklidir. Bağlanması kolay bükülmeyen kablolarla çeşitli boyutlarda mevcuttur.Nova Cubics, sağlam bir tutuş ve hızlı örgü için parlak pürüzsüz yüzeyli, parlak yüzeyli ve ..
295TL 162TLVergiler Hariç:138TL
Knitpro Nova  Çift Uçlu Sivri Çorap Şiş Seti (20 cm)Knitpro Nova  Çift Uçlu Sivri Çorap Şiş Seti (20 cm)
20 cmÖn-sipariş
Marka: Knitpro
En sık kullanılan ölçülerde çift uçlu çorap şiş seti. Çorap örmek ve diğer küçük projeler için mükemmeldir. Kolay ve rahat saklama için şeffaf bir vinil kutu içinde paketlenmiştir.Kesitteki küboid şekil, kademeli olarak mükemmel şekilde sivrilen pirinç iğne uçlarına yol açar. Eşsiz ergonomik şekil, ..
1.360TLVergiler Hariç:1.153TL
Bu fiyata son 6 ürün
Bu ürün 3 kişinin sepetinde
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)