Menu
Alışveriş Sepetiniz

Knitpro Bloom Doktor Çantası ( Black Denim + Floral Print )

Knitpro Bloom Doktor Çantası ( Black Denim + Floral Print )
5.672TL
Havale ile: 5.501TL
Vergiler Hariç: 4.726TL
Kolay İadeHızlı Kargo

Kapıda Ödeme imkanı

12 taksit

Havale ile %3 indirim

Bu Ürünü Neden Knittingtr'den Almalıyım ?

İyi donanımlı proje çantasında son nokta! Bu büyük çanta, 1,5 kiloya kadar iplik veya 4 projeye kadar taşıyabilecek kadar geniştir. Bir iç bölme paneli, hem değiştirilebilir misinalı hem de düz şişlerinizi yanı sıra her türlü aksesuarı saklamak için bir yer işlevi görür. Ayrıca 2 adet fermuarlı cep, kişisel ve proje ile ilgili aksesuarlar için yeterli saklama alanı sağlar. Snug “Doktor” Çantası, popüler Bloom tasarımında mevcuttur: Çiçek baskılı, kanvas süslemeli ve Kot kumaşlı.

Bu doktor çantası, süet iç astarlı kot ve kanvastan yapılmıştır.

Boyut (GxYxD): 38x24x15 cm

Boyut (saplı): 38x37x15 cm

Knitpro Symfonie Kısa Şiş Ucu - Misinasız - Special ICKnitpro Symfonie Kısa Şiş Ucu - Misinasız - Special IC
Kısa UçSeçenekli Ürün
Marka: Knitpro
Şiş Uzunluğu 9.5 CmSymfonie değiştirilebilir dairesel iğneler, küçükten büyüğe çok çeşitli örgü projeleri için çeşitli bükülmez kablo uzunluklarıyla 2..
330TLVergiler Hariç:275TL
Knitpro Yün İğnesi (3'lü)Knitpro Yün İğnesi (3'lü)
Marka: Knitpro
Her ağırlıktaki ipliği geçirebilmeniz için esnek, büyük gözlü goblen iğneleri! Bu yün iğneleri, tüm iplik tiplerine uyacak şekilde üç farklı boyutta m..
94TLVergiler Hariç:78TL
Knitpro Mor paslanmaz çelik  360 derece dönen Kıvrılmayan Misina KabloKnitpro Mor paslanmaz çelik  360 derece dönen Kıvrılmayan Misina Kablo
Marka: Knitpro
Güçlü ve esnek - en kaliteli Paslanmaz Çelikten yapılmıştırİmzamız olan mor rengimizle pürüzsüz bir şekilde kaplanmıştırBükülmeden ve dolaşmayan 360 d..
160TLVergiler Hariç:133TL
Knitpro Zing Örgü Şişi 35cmKnitpro Zing Örgü Şişi 35cm
35 CmSeçenekli Ürün
Marka: Knitpro
Zing tek sivri uçlu iğneler, çeşitli renklere özel boyutlarda ve 4 uzunlukta gelir. Açıkça görülen boyutlar, uzun süre kullanım için lazerle basılmışt..
216TLVergiler Hariç:180TL
Knitpro Trendz Deluxe Değiştirilebilir Misinalı Yuvarlak Örgü Şiş SetiKnitpro Trendz Deluxe Değiştirilebilir Misinalı Yuvarlak Örgü Şiş Seti
Marka: Knitpro
Çekici bir şeffaf kılıf içinde paketlenmiş dört kablo ile sekiz çift değiştirilebilir iğne ucu koleksiyonu. Tüm örgü gereksinimleri için eksiksiz bir ..
1.876TLVergiler Hariç:1.563TL
Knitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Değiştirilebilir Misinalı Şiş KılıfıKnitpro - Kılıf - Tutku Koleksiyonu Değiştirilebilir Misinalı Şiş Kılıfı
Tükendi
Marka: Knitpro
İşte değiştirilebilir misinalı şişlerinizi organize etmenin ve saklamanın akıllı yolu. Bu fermuarlı çanta 24 adede kadar şiş ucunu saklayabilir. Süet ..
1.999TLVergiler Hariç:1.666TL
Knitpro Bumblebee Kol Çantası -  Arı Koleksiyonu ( Embroidered Felt )Knitpro Bumblebee Kol Çantası -  Arı Koleksiyonu ( Embroidered Felt )
Tükendi
Marka: Knitpro
Bu akıllıca şekillendirilmiş çanta, elinize veya bileğinize tam oturacak şekilde tasarlanmıştır. Süet astarlı sapı bilekte yumuşak bir his verir ve fe..
1.321TLVergiler Hariç:1.101TL
Çiçek Desenli Kapaklı Örgü Proje Çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizerÇiçek Desenli Kapaklı Örgü Proje Çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizer
Marka: Knitpro
Örgü şiş ve aksesuarlarınız ( 35,40 cm şiş, tığ ve misinalı şişler) için Cepler tüm çanta etrafında tasarlanmıştır ve özel ihtiyaçlarınıza göre özelle..
2.100TLVergiler Hariç:1.750TL
Kot Kumaşlı, Kapaklı örgü proje çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizerKot Kumaşlı, Kapaklı örgü proje çantası - Hobi Çantası - Yün ve tığ organizer
Marka: Knitpro
Örgü şiş ve aksesuarlarınız ( 35,40 cm şiş, tığ ve misinalı şişler) için Cepler tüm çanta etrafında tasarlanmıştır ve özel ihtiyaçlarınıza göre özelle..
2.100TLVergiler Hariç:1.750TL
Orta Boy Desenli Örgü ÇantasıOrta Boy Desenli Örgü Çantası
Marka: Knitpro
Dijital baskılı duck kumaştan imal edilmiştir.Örgü iplerini muhafaza edebileceğiniz büyük 4 adet cebi vardır, Fermuarlı kapak üzerinde örgü ipliklerin..
1.700TLVergiler Hariç:1.417TL
Dream Purple Örgü Proje Çantası Organizatör Dream Purple Örgü Proje Çantası Organizatör
Marka: Knitpro
Ürün malzemesi: 600D Oxford kumaş..
1.116TLVergiler Hariç:930TL